Посадовці Київзеленбуду намутили більше 1 ляму гривень під час реконструкції парку «Наталка» на Оболоні
Кримінал 10:06, 28.01.2026
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
У грудні 2024 року заступник начальника управління та начальник відділу КО «Київзеленбуд» разом із директором приватного підприємства розробили спільний план розтрати бюджетних коштів.
Підприємець вносив до актів виконаних робіт неправдиві відомості, вказуючи роботи, які фактично не виконали. Посадовці КО «Київзеленбуд» приймали ці документи, погоджували їх та оплачували невиконані будівельні роботи. Всього такої лабуди назбиралося більше ніж на 1 млн грн. На одному парку. Під час війни.
Прокурори Оболонської окружної прокуратури міста Києва повідомили їм всім про підозру.