Посадовець КМДА задекларував 22 млн фіктивних заощаджень для подальшого «відмивання» коштів 

Кримінал 13:41, 3.02.2026
 Поділитися

Поділитися в

У звіті за 2023 рік він задекларував 31 млн гривень заощаджень, однак ці суми не відповідають його реальним доходам.

 

Після аналізу виявилось, що посадовець міг накопичити не більше 9 млн грн. Водночас він придбав квартиру за 8,4 млн грн, автомобілі Infiniti FX37S за 440 тис. грн та Mercedes-Benz GL500 за 600 тис. грн, а також інше майно. Попри це, обсяг задекларованих заощаджень майже не змінювався. За версією слідства, ці «заощадження» були внесені до декларації для подальшої легалізації дорогих покупок, здійснених під час роботи на державній службі.

 

 

Нагору