Понад 8 тисяч чоловіків незаконно намагалися перетнути кордон від початку військового стану

Суспільство 18:23, 11.09.2022
 Поділитися

Поділитися в

Від початку воєнного стану за спробу незаконного перетинання кордону прикордонники затримали більше 8 тисяч чоловіків. Всі вони за віком підлягають призову під час мобілізації.
Про це повідомили в Державній прикордонній службі.
Понад 5,6 тисячі з цих порушників зупинили прикордонники поза пунктами пропуску. Решта намагалися незаконно пройти паспортний контроль.
В установі додали, що з початку повномасштабної війни, зафіксовано 245 спроб підкупу прикордонників, під час яких прикордонникам пропонували хабарі на загальну суму понад 3,8 млн гривень.

Також розпочато понад 1450 кримінальних проваджень, з яких: понад 270 – за незаконне переправлення осіб через державний кордон України, 1160 – за підроблення документів та використання підроблених документів та 17 – за ухилення від призову.
Майже 600 особам оголошені підозри та близько 200 осіб вже притягнені до кримінальної відповідальності.
В прикордонній службі нагадали, що на період дії правового режиму воєнного стану чоловікам віком від 18 до 60 років забороняється виїзд за межі України. Виключення становлять деякі категорії осіб. Та додали, що на державному кордоні посилені заходи, спрямовані на протидію протиправній діяльності.
Раніше ми розповідали, що Маляр призвала довіряти тільки офіційним повідомленням про звільнення окупованих міст та сіл.
Головні новини Києва – 44.ua у Телеграмі: актуальні та превірені новини столиці та України для тих, хто цінує свій час
Джерело: 44.ua

Нагору