Понад 50 згортків з, ймовірно, наркотичною речовиною — патрульні батальйону ТОР затримали чоловіка
Поділитися в
Копіювати посилання
Подія сталася сьогодні на вулиці Великій Васильківській. Близько 4-ї ранку, на лінію 112 надійшло повідомлення про бійку в будинку.
Прибувши на місце, інспектори одразу розпочали обстежувати під’їзд, де виявили громадянина. На запитання, чи причетний він до бійки, останній почав помітно нервувати.
Під час поверхневої перевірки охоронці порядку виявили у нього понад 50 згортків та пакет із речовиною рослинного походження, зі слів — канабіс.
Патрульні затримали громадянина та передали його слідчо-оперативній групі для з’ясування усіх обставин.
Чоловіку загрожує кримінальна відповідальність за ст. 307 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) ККУ.