Понад 5 млн грн повернуто до бюджету Києва завдяки прокуратурі

Прокуратура 18:22, 27.06.2025
 Поділитися

Поділитися в

Прокуратура домоглася стягнення з приватного товариства понад 5 млн грн за користування землею у Святошинському районі. Компанія занижувала орендну плату, сплачуючи лише 3% замість 12% від нормативної оцінки ділянок.

Суди підтримали позицію прокуратури, і рішення вже виконано — кошти надійшли до столичної казни.

Нагору