Понад 300 тисяч мешканців Києва залишаються без електроенергії, – КМДА

Суспільство 12:02, 28.12.2022
 Поділитися

Поділитися в

У Києві частина споживачів досі залишаються без електроенергії та водопостачання, а також тепла.
Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.
Долучайтесь до нашого Telegram-каналу «Головні новини Києва – 44.ua». Там ми публікуємо ще більше важливих та актуальних новин, щоб ви завжди були в курсі та нічого не пропустили.

Нам вдалось за останній час стабілізувати ситуацію з електроенергією у місті Києві. Проте ще станом на сьогодні в столиці існують аварійні відключення електроенергії в різних районах. Зокрема на ранок 28 грудня без електроенергії у місті Києві залишається понад 300 тис. споживачів, – розповів Поворозник.

Перший заступник голови КМДА додав, що в деяких районах столиці також відсутнє водопостачання та теплопостачання.

В тих місцях, де відбувається відключення електроенергії, також відсутнє і водопостачання та теплопостачання. Це стосується, в першу чергу, висотних будинків, в яких вода має підкачуватись помпами. Також це стосується і частини котелень у місті, які ми ще не встигли обладнати генераторами, – додав він.

Як ми повідомляли раніше, у Києві поступово покращується ситуація з енергопостачанням і столиця вже близька до планових графіків.
Також розповідали, що журналісти 44.ua зібрали в одному матеріалі всі корисні мапи та посилання, де знайти пункти обігріву, магазини, ТРЦ, бювети, місця для підзарядки гаджетів на випадок критичної ситуації в місті.
Джерело: 44.ua

Нагору