Понад 1300 окупантів та майже 60 артсистем: втрати ворога за добу
Поділитися в
Копіювати посилання
Українські захисники за минулу добу ліквідували ще 1 370 російських окупантів та значну кількість ворожої техніки. Загальні бойові втрати особового складу армії противника від початку повномасштабного вторгнення 24 лютого 2022 року наблизились до позначки 1,4 мільйона військових.
Як повідомляє Генеральний штаб Збройних сил України у ранковому зведенні, серед знищеної за добу техніки — 2 танки, 4 бойові броньовані машини, 58 артилерійських систем та 4 реактивні системи залпового вогню. Окрім цього, ворог втратив 4 наземні роботизовані комплекси, 1 968 безпілотних літальних апаратів оперативно-тактичного рівня, 441 одиницю автомобільної та 3 одиниці спеціальної техніки.
Українська протиповітряна оборона також успішно збила 4 ворожі ракети.
Напередодні, як і останнім часом, найзапекліші бої точилися на Покровському напрямку, де противник здійснив 27 атак. Сили оборони України в цьому районі ліквідували понад 40 солдатів противника, ще 23 — поранили.
На Покровському напрямку також знищено 1 артилерійську систему, 2 реактивні системи залпового вогню, 3 одиниці автомобільної та 1 одиницю спеціальної техніки ворога. Пошкоджено 2 артилерійські системи, 2 одиниці автомобільної техніки, 2 пункти управління БпЛА та 16 укриттів особового складу. Знищено або подавлено 241 безпілотний літальний апарат різних типів.
Понад 20 атак росіян відбили українські воїни й на Гуляйпільському напрямку. Ворог спрямовував свої зусилля в бік населених пунктів Добропілля, Гуляйпільське, Гірке, Цвіткове та Чарівне.
