Поліція притягнула до відповідальності працівника столичного клубу, який у формі поліцейського інсценував затримання «правопорушника»

Кримінал, Поліція 14:37, 12.12.2025
 Поділитися

Поділитися в

Під час моніторингу Інтернету, поліцейські Києва виявили публікацію із фотографіями, на яких чоловік у однострої поліції імітує затримання «Санта Клауса». 

Оперативники встановили, що подія відбувавалась у одному з розважальних закладів Голосіївського району та встановили особу самого псевдополіцейського.

Ним виявився 25-річний працівник клубу, який не має жодного відношення до роботи у правоохоронних органах, а вказане шоу було частиною розважальної програми закладу під час вечірки. Порушнику загрожує штраф у розмірі до 34000 грн.

Нагору