Поліція Київщини посилила заходи безпеки в темний час доби

Суспільство 14:01, 1.11.2022
 Поділитися

Поділитися в

Поліція Київщини посилила безпекові заходи задля забезпечення правопорядку у темну пору доби.
Про це повідомив очільник поліції Київщини Андрій Нєбитов в етері "FREEДОМ".
Так, за його словами, задля забезпечення правопорядку збільшено кількість автомобільних та піших патрулів. Поліцейські мають ліхтарі та необхідну амуніцію для роботи в темний час доби.
Нєбитов наголосив, що правоохоронці готові нести службу за будь-яких умов, адже потурбувалися про енергетичну незалежність: вони забезпечені альтернативними засобами зв’язку, інтернетом, електрогенераторами.
Крім того, за вказівкою Голови КОВА Олексія Кулеби, органами місцевого самоврядування розгорнуто 740 пунктів обігріву та ще 39 мобільних таких пунктів відкрито ДСНС задля допомоги громадянам.
Також поліція Київщини у разі необхідності може розгорнути мобільні кухні, щоб люди мали змогу поїсти гарячої їжі та зігрітися.

Нагадаємо, вчора, 31 жовтня країна-агресорка завдала ракетних ударів по об’ктам критичної інфраструктури на Київщині. Через це частина жителів столиці залишилася без електропостачання. Ще 80 відсотків місян – без води. Також в результаті ворожих обстрілів було поранено дві людини. Одна із них в дуже тяжкому стані. 
Також читайте: Чи планується евакуація мешканців Київській області: роз’яснення влади, – ВІДЕО
Головні новини Києва – 44.ua у Телеграмі: актуальні та превірені новини столиці та України для тих, хто цінує свій час
Джерело: 44.ua

Нагору