Поліція Києва затримала підозрілих осіб під час комендантської години
Поділитися в
Копіювати посилання
Вночі патрульні викликали слідчих для перевірки затриманих у комендантську годину.
Як повідомили у патрульній поліції Києва, від початку тижня патрульні виявили 27 осіб, які мали з собою речовини, схожі на наркотичні.
Одна з подій сталася у Шевченківському районі, де поліцейські зупинили підозрілих осіб, які порушували вимоги комендантської години.
Інспектори провели громадянам поверхневу перевірку та виявили у них ймовірні наркотики.
Інший випадок трапився у Голосіївському районі.
Там патрульні помітили чоловіка, який, побачивши службовий автомобіль, різко змінив напрямок руху.
Після перевірки у чоловіка також виявили речовини, які схожі на наркотики.
В усіх випадках патрульні затримували порушників та викликали на місця слідчих для подальшого з’ясування всіх обставин подій.