Поліція Києва розслідує домагання у потязі «Одеса-Київ»

Кримінал 13:35, 20.06.2026
 Поділитися

Поділитися в

Поліція Києва розслідує домагання у потязі «Одеса-Київ»

Поліція Києва розпочала кримінальне провадження за фактом домагань у потязі «Одеса-Київ». Місцева мешканка повідомила правоохоронцям, що під час поїздки невідомий чоловік чіпав її частини тіла.

Заява від потерпілої надійшла 19 червня. Жінка детально описала дії сусіда по вагону плацкарту, який без її згоди дозволив собі розпускати руки.

Слідчі Дарницького управління поліції розпочали розслідування. У відомстві зазначили:

«За фактом заяви киянки, слідчими Дарницького управління поліції розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 153 Кримінального кодексу України – сексуальне насильство».

Правоохоронці уточнюють, що ця стаття стосується будь-яких насильницьких дій сексуального характеру, не пов’язаних із проникненням в тіло, але вчинених абсолютно без добровільної згоди потерпілої.

Нагору