Поліція Києва розшукала 13-річну дівчинку, яка втекла з дому

Діти, Поліція 09:50, 20.11.2025
 Поділитися

Поділитися в

Школярка пішла з дому через сварку з матір’ю і не виходила на зв’язок. Поліцейські знайшли її за кілька годин — вона перебувала у подруги. Загрози життю та здоров’ю дитини не було.

Правоохоронці провели профілактичну бесіду з матір’ю та донькою і нагадали про важливість звернення на 102 у разі зникнення дитини.

Нагору