Поліція Києва оголосила про підозру чоловіку, який за завданням спецслужб рф підпалив два військові позашляховики у Шевченківському районі
Поділитися в
Копіювати посилання
До поліції надійшли повідомлення про підпали двох військових позашляховиків: Isuzu Trooper та Ford.
Поліцейські встановили, що до вчинення злочинів причетний 34-річний уродженець Сімферополя.
У 2014 році, після анексії Криму правопорушник залишився жити на тимчасово окупованій території й отримав російський паспорт. Надалі, у 2021 році він переїхав до Києва та на початку повномасштабного вторгнення вступив до лав територіальної оборони. Згодом, він самовільно залишив службу та у пошуках «легких» грошей вийшов на звʼязок з «куратором» з країни-агресора, який пообіцяв йому гроші за знищення військових автомобілів. Відтак, ділок придбав легкозаймисту рідину та підпалив два військові автомобілі.

Наразі зловмисник перебуває під вартою. Йому загрожує до 10 років увʼязнення.