Поліцейські затримали торговця амфетаміном у Подільському районі столиці
Кримінал 10:53, 24.09.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
45-річного місцевого мешканця правоохоронці зупинили на проспекті Георгія Ґонгадзе – порушник пересувався містом на електросамокаті аби передати «замовлення» клієнтам.
Під час слідчих дій з його рюкзака слідчі вилучили розфасований по зіп-пакетах амфетамін та канабіс, а під час обшуку його оселі вилучили фасувальний матеріал та гроші в іноземній валюті сумою близько 300 000 грн.
Ділку, раніше судимому за наркозлочини, загрожує до 12 років ув’язнення з конфіскацією майна.
