Поліцейські затримали двох нападників, які пограбували чоловіка біля метро «Видубичі»  + ФОТО

Кримінал 19:26, 1.09.2025
 Поділитися

Поділитися в

Зловмисники нанесли потерпілому удари по голові та тілу, після чого один з них затягнув чоловіка за кіоск, а інший – вихопив сумку, в якій знаходились банківська карта, павербанк та ключі.

 

Після нападу обидва фігуранта втекли, однак патрульні поліцейські оперативно їх затримали. Ними виявились місцеві мешканці віком 35 та 38 років, один із чоловіків раніше відбував покарання за вчинення майнових злочинів.

 

Слідчі повідомили фігурантам про підозру та помістили їх під варту. Спільникам загрожує до 10 років позбавлення волі.

Нагору