Поліцейські затримали чоловіка, який запустив феєрверк у Дніпровському районі столиці

Кримінал 14:09, 7.07.2025
 Поділитися

Поділитися в

43-річний місцевий мешканець, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, запустив піротехнічний засіб просто з балкону багатоповерхівки на Воскресенському бульварі.

Під час освідування прилад «Драгер» показав 3,11 проміле в крові порушника. Свої дії він пояснив тим, що таким чином хотів відсвяткувати сімейне свято.

З місця події правоохоронці вилучили використану пускову установку, а киянину повідомили про підозру у хуліганстві. Йому загрожує до 5 років обмеження волі.

Нагору