Поліцейські затримали чоловіка, який пограбував жінку на дитячому майданчику у Подільському районі столиці

Кримінал 08:53, 9.07.2025
 Поділитися

Поділитися в

Зловмисник вихопив з рук 41-річної місцевої мешканки мобільний телефон та втік. Правоохоронці оперативно розшукали фігуранта та вилучили викрадений ґаджет.

Підозрюваний – 46-річний безробітний киянин, який раніше притягувався до кримінальної відповідальності. Відомо, що у 2020 році він спалив автівку своїй колишній дружині та її новому чоловіку, за що провів в місцях позбавлення волі чотири роки.

На час слідства порушник перебуватиме під вартою. За скоєне йому загрожує до 10 років позбавлення волі.

Нагору