Поліцейські затримали 18-річного юнака, який за завданням ворожих спецслужб підпалив три автомобілі біля АЗС в Оболонському районі столиці
Кримінал 16:47, 13.11.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Зловмисник прибув до гаражного кооперативу, розташованого поблизу автозаправної станці, у пошуках автівок, що належать військовим.
Втім, потрібних транспортних засобів він не знайшов, тож, аби отримати гроші, вирішив палити цивільні авто. Так, порушник облив легкозаймистою рідиною припарковані автомобілі Mercedes-Benz та BMW і підпалив їх.

Внаслідок підпалу було повністю знищено два автомобілі та частково пошкоджено третій автомобіль марки Hyundai. За скоєне йому загрожує до 10 років увʼязнення.