Поліцейські викрили двох мешканців столиці, які торгували наркотичною речовиною – кратом, під виглядом біодобавок
Кримінал 20:06, 8.12.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Зловмисники, 26 та 28-річні місцеві мешканці, створили Telegram-канал, де пропонували до збуту нарковмісну речовину, яку відправляли поштою у різні регіони країни під виглядом безпечних біодобавок рослинного походження.
Оперативники задокументували протиправну діяльність спільників, коли ті відправляли посилки із «товаром» для клієнтів, а також вилучили наркотик під час обшуків за місцем їх мешкання.
Суд обрав фігурантам запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, їм загрожує до 12 років позбавлення волі.
