Поліцейські столиці протягом доби затримали чоловіка, який пограбував пенсіонерку

Кримінал 09:29, 27.05.2024
 Поділитися

Поділитися в

До Шевченківського управління поліції звернулася місцева мешканка, з повідомлення про пограбування. Потерпіла розповіла що поверталась з магазину додому, як раптом до неї ззаду підбіг невідомий, зірвав з її шиї золотий ланцюжок та втік.

Оперативники встановили особу зловмисника та передали орієнтування усім підрозділам. Ним виявився раніше судимий 43-річний житель Київщини, який минулого року звільнився з місць позбавлення волі, де відбував покарання за вчинення аналогічного злочину.  Протягом доби поліцейські встановили місцеперебування зловмисника та затримали його.

Нагору