Поліцейські столиці протягом доби затримали чоловіка, який пограбував пенсіонерку
Кримінал 09:29, 27.05.2024
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
До Шевченківського управління поліції звернулася місцева мешканка, з повідомлення про пограбування. Потерпіла розповіла що поверталась з магазину додому, як раптом до неї ззаду підбіг невідомий, зірвав з її шиї золотий ланцюжок та втік.
Оперативники встановили особу зловмисника та передали орієнтування усім підрозділам. Ним виявився раніше судимий 43-річний житель Київщини, який минулого року звільнився з місць позбавлення волі, де відбував покарання за вчинення аналогічного злочину. Протягом доби поліцейські встановили місцеперебування зловмисника та затримали його.
