Поліцейські Києва затримали неповнолітнього за розбійний напад на чоловіка + ФОТО

Кримінал 10:16, 3.09.2025
 Поділитися

Поділитися в

17-річний нападник разом із товаришами підійшов до киянина, який відпочивав у Гідропарку, та заради розваги почав провокувати конфлікт. У подальшому зловмисник наніс чоловіку удар головою в обличчя, від якого потерпілий вдарився об огорожу та впав на землю.

Надалі порушник продовжив жорстоко бити чоловіка руками та ногами, після чого відтягнув його в сторону та відібрав мобільний телефон. Лікарі госпіталізували 39-річного потерпілого у важкому стані до лікарні.

Оперативники розшукали та затримали підозрюваного, йому загрожує до 15 років увʼязнення.

Нагору