Поліцейські Києва затримали двох чоловіків за пограбування мешканця Голосіївського району
Кримінал 10:26, 23.09.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Зловмисники попросили 45-ріного потерпілого дати телефон для дзвінка та, отримавши відмову, вдарили чоловіка по голові, від чого той упав.
Надалі, користуючись безпорадним станом киянина, нападники почали бити його руками й ногами по голові та тілу, після чого забрали мобільний телефон та рюкзак з особистими речами й втекли.
За скоєння злочину правоохоронці затримали 20-річного жителя Київщини та 33-річного місцевого мешканця. Їм загрожує до десяти років позбавлення волі.
