Поліцейські Києва затримали чоловіка за пограбування магазину одного з операторів мобільного зв’язку
Кримінал 14:21, 6.12.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Порушник спочатку звернувся до консультанта за порадою з приводу зв’язку, а вже прямуючи до виходу схопив з демонстраційної стійки мобільний телефон та вибіг з магазину.
За скоєння злочину правоохоронці затримали 46-річного місцевого мешканця, який перебував у стані алкогольного сп’яніння (2,7 проміле). Свій вчинок чоловік пояснити не зміг.
Санкція інкримінованої підозрюваному статті передбачає до 10 років позбавлення волі.
