Поліцейські Києва затримали 42-річного білоруса, який збував оптові партії Альфа-PVP на території столиці та області

Кримінал 12:05, 19.05.2025
 Поділитися

Поділитися в

Наркоділок розмістив оголошення про продаж заборонених речовин в інтернеті, а в цілях конспірації робив «закладки» на вулицях, отримуючи гроші від «клієнтів» на банківську картку.

За даними слідства, незаконний «бізнес» приносив чоловіку близько 15 000$ прибутку щомісяця.

Правоохоронці затримали фігуранта на трасі «Київ-Гостомель» із 3 кг психотропу, який він планував збути. Окрім заборонених речовин, слідчі вилучили в правопорушника ще й позашляховик Toyota Land Cruiser, у якому він перевозив «товар». За вчинене йому загрожує 12 років за ґратами.

Нагору