Поліцейські батальйону ТОР продовжують виявляти осіб з, ймовірно, наркотичними речовинами + ФОТО

Кримінал 18:03, 8.08.2023
 Поділитися

Поділитися в

Днями, патрулюючи Дарницький район, інспектори звернули увагу на чоловіка, який сидів на землі та неадекватно поводився.

Охоронці порядку запитали, чи є у нього щось заборонене, громадянин зізнався, що має з собою два пакетики з наркотиками.

Інша подія трапилася вчора в Солом’янському районі. Там поліцейські зупинили підозрілого чоловіка.

Під час поверхневої перевірки патрульні виявили у громадянина згорток із білою кристалічною речовиною, ймовірно, наркотичної дії.

У всіх випадках інспектори затримали осіб та викликали на місце слідчих для вилучення заборонених речовин.

 

Нагору