Подільсько-Воскресенський міст відкриють уже найближчими тижнями

Будівництво 20:00, 10.10.2023
 Поділитися

Поділитися в

“Через дуже короткий час буду радий звітувати про відкриття руху на Подільсько-Воскресенському мості. Я думаю, що найближчими тижнями це вже відбудеться. Ми закінчуємо”, – заявив мер Києва Віталій Кличко.

“Було багато спекуляцій, бо в уявленні киян цей міст – це арка через Дніпро. Але всі, хто поїде через той міст, будуть здивовані, бо то 9,5 кілометрів моста у повітрі над островами і Дніпром”, – додав він.

Кличко зазначив, що це один із найбільших інфраструктурних об’єктів у Києві і міська влада першу частину мосту уже буде вводити в експлуатацію.

Нагору