Подільсько-Воскресенський міст відкриють уже найближчими тижнями
Будівництво 20:00, 10.10.2023
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
“Через дуже короткий час буду радий звітувати про відкриття руху на Подільсько-Воскресенському мості. Я думаю, що найближчими тижнями це вже відбудеться. Ми закінчуємо”, – заявив мер Києва Віталій Кличко.
“Було багато спекуляцій, бо в уявленні киян цей міст – це арка через Дніпро. Але всі, хто поїде через той міст, будуть здивовані, бо то 9,5 кілометрів моста у повітрі над островами і Дніпром”, – додав він.
Кличко зазначив, що це один із найбільших інфраструктурних об’єктів у Києві і міська влада першу частину мосту уже буде вводити в експлуатацію.