Побили сусіда ледь не до смерті через музику: поліцейські Києва затримали двох зловмисників
Кримінал 08:56, 12.11.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Підозрювані – 20-річний раніше судимий за крадіжку уродженець Чернігівської області та 25-річний мешканець Дніпропетровщини, які нещодавно приїхали до столиці.
Молодики, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, вночі прийшли до сусіда зʼясовувати стосунки нібито через музику, яку було чутно з його квартири. У подальшому фігуранти накинулись на чоловіка та жорстоко його побили.
Із численними травмами 39-річного потерпілого госпіталізували. Порушники перебувають під вартою, за скоєне їм загрожує до 10 років позбавлення волі.
