Плечем до плеча у житті і в роботі: подружжя столичних поліцейських поза службою затримало розшукуваного злочинця
Поділитися в
Копіювати посилання
Максима та Вікторія Чухрій працюють у Дніпровському управлінні поліції. Після першого спільного виходу на службу Максим провів напарницю додому, а згодом запросив на побачення. Вже 14 лютого 2008 року він зробив Вікторії пропозицію – чекав її після чергування у районному відділку з улюбленими квітами та обручкою.
«Я побачив у ній не лише надійну напарницю та колегу, а й жінку, з якою захотів пов’язати своє життя. Її «так» стало початком нашого спільного життя, і ось у шлюбі ми вже 18 років»,
– згадує поліцейський.
Подружжя зізнається: вони розуміють одне одного без слів, і це допомагає не лише у сімейному житті, а й у роботі.
Повертаючись додому, аби підготуватися до свята, з вікна автомобіля поліцейські помітили чоловіка, схожого на підозрюваного, який розшукувався за вчинення розбою.
«Я знала, що поруч зі мною надійний напарник – мій чоловік, тому не вагалася ні секунди. Разом ми швидко затримали підозрюваного, який, як з’ясувалося, прямував на вчинення чергового злочину», – розповіла майор поліції.

За плечима Максима та Вікторії – понад 20 років служби. Вони виховують двох синів, які вже сьогодні мріють продовжити батьківську справу – також стати поліцейськими.