Після втручання прокуратури до держбюджету повернули майже 4,5 млн грн
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
За позовом Печерської окружної прокуратури суд стягнув з приватного підприємства майже 4,5 млн гривень за незаконне користування державними приміщеннями після завершення договору оренди.
Йдеться про понад 570 кв. м на бульварі Лесі Українки, 26. Орендар продовжував користуватися приміщеннями без оплати після 2019 року.
Рішення суду виконано — кошти вже надійшли до державного бюджету.
Законність стягнення підтверджена Верховним Судом.