Підпалив колишню разом із авто: мешканця Київщини засудили до 10 років
Поділитися в
Копіювати посилання
Суд визнав винним 36-річного мешканця Київщини у замаху на вбивство, пов’язаному з домашнім насильством, та умисному підпалі чужого майна. Про це повідомляє Київська обласна прокуратура.
За даними слідства, у квітні 2023 року чоловік зателефонував колишній дружині та попросив підвезти його до місця проживання у Фастівському районі. Попередньо він підготував дві ємності з нафтопродуктами та вигадав історію про зустріч із другом.
У дорозі він почав погрожувати жінці вбивством, вимагаючи відновити стосунки. Коли почув відмову, змусив зупинити автомобіль у безлюдному місці, облив колишню легкозаймистою речовиною та підпалив разом із салоном машини. Потерпіла отримала опіки 30% тіла, а автомобіль повністю згорів.
Попри заперечення вини, прокурори довели його причетність. Суд призначив чоловіку 10 років позбавлення волі – це максимальне покарання за скоєне. До набрання вироком законної сили він залишатиметься під вартою.