Під Києвом на ходу загорівся пасажирський автобус
ЧП 12:01, 16.12.2021
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Маршрутка сьогодні вранці їхала з Ірпеня до Києва, у ній було 25 пасажирів
На виїзді з Ірпеня під Києвом на ходу загорілася маршрутка “I-Ван”, яка курсує маршрутом Ірпінь-Київ до станції метро “Академмістечко”.
Про це повідомляють столичні телеграм-канали.
За словами очевидців, маршрутний автобус сполученням Ірпінь-Київ №420, не дивлячись на те, що пожежники приїхали оперативно згорів вщент.
Про те, чи постраждав хтось із пасажирів або водій наразі не повідомляється. Також поки невідомо, що сталося причиною загорання.