Під час повітряної тривоги у Києві зупинятимуть роботу на будівельних майданчиках

Суспільство 16:47, 31.08.2022
 Поділитися

Поділитися в

У Києві роботу на будмайданчиках зупинятимуть з 1 вересня, оскільки КМДА отримує багато скарг від мешканців щодо гучних звуків з будмайданчиків.
Відповідне рішення ухвалила Рада оборони міста Києва.
Про це повідомляє пресслужба КМДА.
Долучайтесь до нашого Telegram-каналу «Головні новини Києва – 44.ua» та читайте, щоб не пропустити важливі події.

Усі роботи на будівельних майданчиках столиці під час тривог припинятимуть. По-перше, ми маємо дати кожному можливість подбати про свою безпеку і на час повітряної тривоги перейти в укриття. Зокрема, і працівникам на будівництві, – перший зазначив заступник голови КМДА Микола Поворозник.

Крім цього, в КМДА зазначили, що отримують багато скарг від мешканців щодо гучних звуків з будмайданчиків, які під час тривог можуть лякати людей і створювати додаткову напругу.
Рішення діятиме з 1 вересня.
Раніше ми писали про те, що в Києві заклади громадського харчування зможуть працювати не пізніше, ніж до 22:00. Відповідне рішення щодо роботи закладів громадського харчування у військовий час ухвалила Рада оборони міста Києва.
Крім того, повідомляли, що в селі Дмитрівка Київської області завершують зводити модульні будинки для тих, хто втратив житло під час повномасштабної війни.
У столиці прийняли рішення щодо роботи закладів громадського харчування. Так, з 1 вересня усі заклади зможуть працювати не пізніше, ніж до 22:00.
Джерело: 44.ua

Нагору