Під час капітального ремонту Святошинської “Київавтодор” планує вирубати майже всі дерева на вулиці

 Поділитися

Поділитися в

Про це розповіли у ГО “Пасажири Києва”. Наразі підготували попередній проєкт робіт — вирубка дерев потрібна для розширення проїзної частини до 4 автомобільних смуг. Аргументом також є захист комунікацій, над якими ростуть ці дерева — нових ділянок під озеленення не буде.

Фото: “Пасажири Києва”

Нагору