Персонал столичного закладу харчування потруївся власноруч приготованими стравами
Поділитися в
Копіювати посилання
Шестеро працівників закладу громадського харчування у столиці захворіли на гостру кишкову інфекцію.
Як зазначається, випадки отруєння зафіксували 30 серпня, серед постраждалих співробітників – мешканці Дарницького, Оболонського та Подільського районів Києва.
Ймовірною причиною отруєння називають вживання 25.08.2023 – 26.08.2023 готових страв комплексних обідів для співробітників закладу.
Наразі, п’ятеро хворих перебувають на лікуванні в медичних закладах міста Києва, одна особа – на амбулаторному лікуванні. Лікарями та фахівцями Центру проводяться необхідні бактеріологічні обстеження на кишкову групу інфекцій.
ДУ «Київський міський ЦКПХ МОЗ України» проінформувала ГУ Держпродспоживслужби в м. Києві та Департамент охорони здоров’я виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) про випадки захворювання. Розпочато епідеміологічне розслідування.