Переправляли підроблені ліки для онкохворих з рф в Україну – столичні поліцейські повідомили фігурантам про підозру + ФОТО
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Директор аптеки та двоє фармацевтів налагодили збут фальсифікованих лікарських засобів та приховано переправляли їх з росії та країн Близького Сходу. Такий «бізнес» приносив їм понад мільйон гривень прибутку щотижня.
Їм загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком до десяти років.
