Пенсіонерка віддала понад 1,4 млн грн псевдопрацівнику СБУ у Києві
Кримінал 10:42, 3.01.2026
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
До 74-річної киянки зателефонував чоловік та представився працівником спецслужби.
Він розповів, що СБУ має перевірити її гроші на причетність до країни-агресора. Для цього жінці треба надати на перевірку усі заощадження, а за кілька днів гроші їй повернуть.
Пенсіонерка передала шахраєві всі свої заощадження – більше 21 000$, майже 5 000€ та близько 285 000 грн.
Поліція затримала 31-річного киянина, так званого «кур’єра». Наразі встановлюються всі учасники шахрайської схеми.