Печивом із коноплею торгували у Києві

Кримінал 17:43, 23.09.2025
 Поділитися

Поділитися в

У столиці воє чоловіків облаштували «лабораторію» в гаражі, де вирощували «траву» та пекли наркотичні смаколики, — поліція.

Відправляли поштою під виглядом їжі. Щомісяця мали «виручку» до пів мільйона.

Нагору