Патрульні повернули додому 77-річну жінку, яка заблукала

Поліція 14:31, 14.05.2024
 Поділитися

Поділитися в

На лінію 112 зателефонувала небайдужа громадянка, яка повідомила, що виявила у Солом’янському районі жінку, яка заблукала.

Патрульні швидко прибули на місце, де на них чекала заявниця та розгублена 77- річна жінка, яка не могла згадати де її домівка.

Інспектори запросили стареньку до службового автомобіля, з’ясували де вона проживає та відвезли додому.

Дякуємо небайдужим громадянам за правосвідомість та уважність.

Друзі, не будьте байдужі до чужої біди: якщо ви бачите на вулиці неповнолітню дитину чи людину похилого віку, що заблукали — телефонуйте на спецлінію 112.

Нагору