Патрульні доєдналися до благодійного турніру з пляжного регбі + ФОТО
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Київські патрульні взяли участь у благодійному турнірі з пляжного регбі, що відбувся в місті Чернігові.
Змагання були присвячені пам’яті загиблих героїв, серед них — наші колеги, які віддали своє життя за свободу та незалежність України.
Завдяки фізичній підготовці та вмінню діяти в команді, патрульні показали чудовий результат, проявили спортивний характер, наполегливість та вибороли третє місце.
