Парк «Наталка» на Оболоні хочуть реконструювати за 20 мільйонів гривень

 Поділитися

Поділитися в

Парк «Наталка» на Оболоні хочуть реконструювати за 20 мільйонів гривень, ідеться на порталі Prozorro.

Згідно з тендером «Київзеленбуду», тут хочуть облаштувати дитячі ігровий майданчик «Хобітонів» і схил із гумовим покриттям, каруселями, гойдалками й пісочницями.

Серед іншого – пункт заправки водою поливо-мийних автомобілів, насосна станція й колодязі. Також планують провести демонтажні й оздоблювальні роботи і встановити металеву огорожу.

Аукціон проведуть 31 травня, а підрядник має виконати роботи до 15 листопада 2024 року.

   

Нагору