П’яний водій BMW спричинив потрійне ДТП + ФОТО
ДТП 14:53, 20.06.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
У Києві 25-річний іноземець, перебуваючи під впливом наркотиків, спричинив масштабну аварію на вулиці Олени Теліги. Він вилетів на зустрічну смугу, зіткнувшись з Toyota Camry та Ford Focus. Троє людей, серед них двоє пасажирів BMW, отримали важкі травми та були госпіталізовані
Винуватцю загрожує до 3 років ув’язнення та позбавлення водійських прав.
