“Озеленення” під час війни: столичні комунальники виділили 10 млн на благоустрій озера на Оболоні
Поділитися в
Копіювати посилання
У Києві спалахнув черговий скандал через імовірно недоцільне використання бюджетних коштів під час повномасштабної війни.
У той час, коли українці щодня збирають кошти, аби допомогти військовим на фронті, представники державної влади на місцевих рівнях, роблять все більше обурливих та нелогічних рішень щодо імовірно недоцільне використання коштів. Так, у Києві спалахнув черговий скандал через тендер.
Про це повідомляється в системі “Прозорро”.

В Оболонському районі міста на благоустрій навколо озера “Вербне” планують витратити понад 10 мільйонів гривень. Там підрядник має встановити біля озера лавки, урни, шлагбаум, облаштувати тротуари, пандуси та провести озеленення.
Замовник таких нагальних робіт в умовах повномасштабної війни — Комунальне підприємство “Плесо”.
Очікувана вартість проведення нагального ремонту і реставрації зони відпочинку “Плесо” — 10 400 000,00 грн.
Свої пропозиції подали дві компанії: ТОВ “Будівельні Технології” та ТОВ “Гідробуд Лімітед”. Переможця тендеру ще не обрали. Першу пропозицію відхилили, а ось ТОВ “Гідробуд Лімітед” очікує на рішення.

Зазначимо, що раніше ТОВ “Гідробуд Лімітед” вже вигравала тендер на 175 млн грн — по реконструкції острову Оболонський.