Організували наркогосподарство на Полтавщині та збували канабіс у столиці – поліцейські Києва затримали двох наркозбувачів

Кримінал 11:07, 31.10.2025
 Поділитися

Поділитися в

49-річний уродженець Дніпропетровської області зі своїм 42-річним приятелем домовились про незаконний спільний «бізнес». На території домогосподарства одного з фігурантів, розташованого в Полтавській області, наркоділки вирощували кущі канабісу, а в будинку створили спеціально обладнане місце для його сушіння. В подальшому, готовий «товар» правопорушники збували на території Києва.

Під час обшуку слідчі вилучили близько п’ятдесяти мішків з коноплями та п’ять кілограмів канабісу, підготовленого до збуту.

Ділків затримано та повідомлено про підозру. За скоєне їм загрожує до 12 років позбавлення волі.

Нагору