Організатори фейкових «обмінників» ошукали киян на 5 млн гривень
Поділитися в
Копіювати посилання
У Києві засудили двох злочинців, які під виглядом обміну валют привласнили 5 млн гривень.
Як встановили слідчі, обвинувачені у змові з іншими членами злочинної групи упродовж 2022 року створювали фіктивні пункти обміну валюти та заволоділи коштами громадян на суму близько 4,5 млн грн, а також вчинили замах на заволодіння ще 585 тис. грн.
Подільський районний суд призначив їм покарання у вигляді 8 та 7 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Наразі обвинувачені перебувають під вартою.
Жителів столиці просять у разі виявлення підозрілих пунктів обміну інформувати про це органи Національної поліції.