Опинився в пастці: з русла річки Либідь рятувальники ледве витягнули чорного собаку

Общество 11:08, 26.03.2025
 Поділитися

Поділитися в

Тварина не мала змоги вибратися на берег та забігла у підземний колектор, ховаючись від людей.

У руслі Либеді пес опинився в пастці та не міг вибратися на бетонний берег. Середній рівень води в цю пору року сягає до 10 см. Там його помітили небайдужі дівчата та не пройшли повз.

Собака виявився з тих, що стресують від незнайомців чи бачив мало хорошого від людей, тож навпаки загнав себе в надзвичайну ситуацію, розповіли у Команді порятунку тварин міста Києва (KARG).

Не маючи змоги сховатися в руслі річки від сміливих і добрих дівчат, що полізли за ним у воду, він забіг до притоки Либеді — підземний колектор річки Ямка. Там вже було темно та холодно, рівень води привхідної ділянки сягав по коліно людині, псу по груди. З цього почалася надзвичайна ситуація.

Дівчата вже не полізли за твариною та дочекалися рятувальниць команди з обладнанням. Ті дістали песика з підземелля на сонечко, разом з небайдужими донесли до екіпажу КП «Зоодопомога» Центру захисту тварин, котрі його шпиталізували.

«Песик у нашийнику, можливо загубився. Тож плекаємо надію, що власники шукають свого улюбленця та найближчим часом заберуть його додому, — зазначили у Команді порятунку тварин міста Києва. — Ніколи не зупиняйте свої добрі наміри, якщо ви в нашій зоні доступу, звертайтеся на диспетчерську Команди: 098-844-79-37».

Читайте також:

  • Вигулював песика і втратив свідомість: патрульні врятували киянина і не залишили чотирилапого. Вони відвезли тваринку додому та передали власниці.
Нагору