Оплатили за газ не той рахунок: у Нафтогазі розповіли, як повернути гроші
Поділитися в
Копіювати посилання
Українцям, які переплатили за доставку газу, і тепер хочуть повернути гроші, пояснили, як це можна зробити.
У «Нафтогазі» роз’яснили, що для того, щоб повернути гроші, треба звернутися до компанії, яка отримала оплату.
Для повернення коштів споживачам необхідно надати:
- копію паспорта;
- копію ІПН;
- квитанцію, що підтверджує платіж;
- довідку від банку про реквізити (можна отримати онлайн) для переказу коштів.
Усі подані заявки будуть розглянуті компанією, і оплату повернуть на вказаний рахунок споживачів. Після цього треба буде оплатити доставку газу вже на рахунок «Нафтогазу», який зазначений у квитанції.
Зазначимо, тепер клієнти оплачуватимуть вартість газу, а також послуги з його доставки в одну компанію – «Нафтогаз».