Опалювальний сезон у Києві відклали

 Поділитися

Поділитися в

Опалення у Києві мали увімкнути 23 жовтня, однак через потепління початок опалювального сезону у столиці відклали – середньодобова температура більше 8 градусів тепла.

Дата включення опалення буде відома наступного тижня, передає УНІАН.

Якщо температура на вулиці протягом трьох діб не піднімається вище 8 градусів тепла, місцева влада приймає  рішення про початок опалювального сезону. У нас поки немає ніякої конкретної інформації про те, коли будуть включати опалення. До кінця цього тижня цього точно не відбудеться. За попередньою інформацією, приблизні терміни ми будемо знати не раніше понеділка-вівторка», – говорить Наталя Британь,  голова ОСББ «Березіль» Дніпровського району

За словами глави ОСББ  «Березіль», першими опалення отримають ЖЕКівські будинки. Будинки, які уклали колективні договори, отримають опалення згідно з поданими заявками. А от жителі ОСББ відчують тепло в квартирах останніми.

Заступник голови КМДА Петро Пантелєєв уточнив, що міська влада може прийняти рішення про початок опалювального сезону, коли середньодобова температура буде нижче +8 протягом трьох діб поспіль.

Опалення у помешканнях киян мали включити у суботу, 23 жовтня. За зверненням громадян це можна зробити й раніше.

Нагору