Опалювальний сезон у Києві та в інших українських містах цього року можуть завершити достроково, — заявив голова правління НАК «Нафтогаз України»
ЖКГ 17:22, 19.03.2024
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
«Зазвичай опалювальний сезон закінчується 15 квітня, але цього року, зважаючи на плюсову температуру, це відбудеться наприкінці березня», — стверджує Чернишов.
Він запевнив, що наша країна спокійно пережила зиму, адже, зважаючи на минулорічний досвід, добре підготувались до цього.
«Наша енергосистема дуже надійна. Але це не означає, що росіяни не намагалися атакувати нашу інфраструктуру щодня», — наголосив він.