Оновлення дороги на Шовковичній у Києві: вже замінили 113,5 м кв. бруківки, – ФОТО

Суспільство 12:35, 7.08.2022
 Поділитися

Поділитися в

У Києві спеціалісти "Київавтодор" вже відремонтували 113,5 квадратних метрів дорожнього покриття на вулиці Шовковичній. Заміна бруківки на цій ділянці ще незакінчена.
Про це повідомили у пресслужбі комунальної корпорації "Київавтодор".

Ми маємо Telegram-канал "Головні новини Києва – 44.ua". Долучайтесь та читайте, щоб не пропустити важливі та актуальні новини Києва, області та України.

Роботи мають закінчити до 15 серпня.

Продовжується оновлення бруківки на вул. Шовковична. Дорожники працюють на ділянці від вулиці Дарвіна до вулиці Басейної. Наразі вже відремонтовано 113,5 кв. м покриття. Усього площа ремонту складе 240 кв. м. Крім оновлення бруківки на проїзній частині, йде ремонт тротуару. Нині новий асфальт покладено на 246 кв. м, роботи над пішохідними доріжками завершено, – розповіли комунальники.

У пресслужбі зазначили, що у 2022 році акцент робиться на ремонтах вулиць з гранітною бруківкою. Вже оновлено покриття на Володимирському узвозі, а також ведуться роботи на Подільському узвозі, які будуть завершені на початку вересня.

Раніше ми писали, що в Києві планують огородити спеціальними смугами велосипедні доріжки, які розташовані за місцями автомобільних паркувань. Борти для огородження велодоріжок виготовлені з гуми чи пластику, що дозволить захистити велодоріжки від паркування автомобілів.
Також повідомляли про те, що автошляхи столиці ремонтують за американськими технологіями. Як зазначили у комунальній корпорації "Київавтодор", дорожники активно використовують плавильно-заливальні машини Crafco Super Shot, повідомляє КМДА.
Джерело: 44.ua

Нагору