Офіс Президента пікетуватимуть архітектори через містобудівну реформу

 Поділитися

Поділитися в

Ініціатором заходу є Архітектурна Палата Національної спілки архітекторів України, представники якої вже понад півроку намагаються відстояти права архітектурної спільноти.

Як повідомляють організатори акції, захід  пройде проти законопроєкту 5655 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування сфери містобудівної діяльності”, який нардепи прийняли  у 1-му читанні.

Зазначається, що архітекторна спільнота України детально проаналізувала проєкт закону та дійшла висновку, що він містить суттєві корупційні ризики та загрожує реформі децентралізації. Зокрема, пропонована реформа в першу чергу обслуговує інтерес забудовників, при чому далеко не всіх, а лише найкрупніших.
Учасники акції протесту вимагатимуть  від Верховної Ради доопрацювати текст законопроєкту та прибрати з проєкту норми, які нищать  професію архітектора та справедливо врахувати інтереси усіх зацікавлених сторін.
Акція “За справжню містобудівну реформу” запланована на 16 листопада , початок о 12:00. Збір учасників оголошено біля  Офіс Президента (вул. Банкова, 11).
Джерело: kyiv.media
Нагору